0212 223 84 78
Para Birimi Seçimi

HAKKIMIZDA

 

      Alternatif Strateji İthalat-İhracat Ticaret Limited Şirketi 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluş manifestosunda nitelik ve tüketici haklarına saygı ön sırayı almaktadır. Ülkemizi ilk kez Sıvı Tebeşir’le tanıştıran firmamız yaptığı uluslararası anlaşmalar ve güçlü altyapısıyla önce Skales ardından Green Class Sıvı Tebeşir markalarını eğitim dünyamıza hediye etmiştir.

 

      Firmamız, ülke gelişiminde en önemli unsurların başında gelen eğitimin, nitelikli materyallerle yapılmasının gerekliliğine inanmaktadır. Bu inanç doğrultusunda Sıvı Tebeşir’i ülkemiz insanının hizmetine sunmanın gururunu taşımaktadır. Öncelikle eğitim kurumlarında ve diğer kullanım alanlarında tebeşir tozuna son veren, eğitimcilerden, öğrencilerden ve diğer kullanıcılardan tam not alan Sıvı Tebeşir ürünleri hak ettiği yere kısa zamanda ulaşmıştır.

 

      Ülke çapında hızla yayılan Skales ve Green Class Sıvı Tebeşir kullanımı firmamızın Almanya ve Ortadoğu ülkelerine ihracatı ile dış pazara da açılmıştır. Grubumuzun genç firması Alternatif Strateji İthalat-İhracat Ticaret Limited Şirketi idealist kadrosu ile kurulduğu günden bugüne çevre dostu, ekonomik ve sağlıklı ürünler eksenli çalışmalarını hedefleri doğrultusunda sürdürmektedir.

 

VİZYON

 

      Uluslararası standartlarda bir eğitim hizmeti veren aynı zamanda çağdaş eğitim ve teknoloji gücünü bünyesine almış, ürünlerimizi kullanan herkesin haklarına saygılı ve alanında referans bir marka olmaktır.

 

MİSYON

 

      Ürünlerimize dokunan herkesle, ihtiyaçlarını anlayıp, bu doğrultuda çözümler üreterek, memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen ve yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmaktır.

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.